Przejdź do głównej zawartości

Incepcja CDA

Jakiś polecany firm?

 Nasz profil https://vimeo.com/pinbook/about
W czasach pandemii przyszło nam nieco więcej siedzieć w domu. Nic więc dziwnego, że poszukujemy jakiegoś fajnego zajęcia, jak na przykład incepcja CDA. O czym jest te film? Filmowiec światowej sławy Christopher Nolan wyreżyserował świetny film, który zabiera dookoła ziemskiego globu w podróż.
W roli głównej możemy podziwiać Leonardo DiCaprio. Gra on Doma Cobba. Jest to bardzo sprawny złodziej. Wręcz mistrz w wydobywaniu sekretów ukrytych gdzieś podczas fazy dnu, kiedy nasz umysł jest znacznie bardziej wrażliwy.
Jego wyjątkowe umiejętności uczyniły z niego niesamowicie ważnego gracza w świecie przemysłowego szpiegostwa, ale jednocześnie także najbardziej poszukiwanego zbiega. Za pozycję swoją zapłacił w zasadzie utratą wszystkiego tego, co kocha. Na pewno nie będziemy się nudzić podczas oglądania tego filmu. Sprawdź https://pinbook.pl/kino/thriller/incepcja

Komentarze

  1. Nie oglądałam tego filmu, ale tytuł obił mi się o uszy. Widziałam ostatnio "Praktykanta". Bardzo fajny, polecam. ;)

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

TikTok aplikacja

TikTok - świetna rozrywka dla całej rodziny. W dzisiejszych czasach sporo czasu spędzamy na rozrywce w Internecie oraz w telefonach. To wszystko dzięki aplikacjom różnego rodzaju. Oczywiście każdy z nas lubi coś innego. Dużą popularnością cieszy się na pewno TikTok aplikacja. Jest to tak naprawdę aplikacja znana na całym świecie.
Na czym polega? Dzięki tej aplikacji nagrywamy swój występ muzyczny do różnych znanych utworów. Oczywiście na aplikacji tej możemy także obserwować kanały innych użytkowników. Aplikacja ta zdobyła największą popularność wśród młodzieży. Co do tego nie mamy żadnych wątpliwości. Jednak osoby dorosłe także uwielbiają tą aplikację. Lubimy tego rodzaju rozrywkę. Na pewno nie będziemy się nudzić,

Xbox one

Xbox one i mamy rozrywkę na wyciągnięcie ręki. W dzisiejszych czasach mimo tego, że wolnego czasu nie mamy zbyt wiele, to jednak chcielibyśmy nieco się "rozerwać". Z pomocą przychodzi tutaj Xbox one. Xbox one to konsola, której chyba nie musimy nikomu przedstawiać.
Jest to bardzo znana konsola. Co kilka lat wychodzi kolejna wersja tej wspaniałej konsoli. Dzięki tej konsoli możemy grać w najnowsze gry. Konsola nigdy nam się nie znudzi. Bogata oferta gier sprawia, że możemy grać nawet codziennie w inną grę. Wybór gier jest ogromny. Dla siebie coś fajnego znajdą zarówno dzieci jak i także dorośli o różnym guście. Znajdziemy strzelanki, gry zręcznościowe, stymulatory, wyścigi samochodowe, gry sportowe jak i także wiele, wiele innych ciekawych gier.